Rozpocznij pracę w 5 minut

Zaprojektowaliśmy Signal Teams tak aby był on prosty i intuicyjny w obsłudze. Ten przewodnik ma na celu pomóc Ci rozpocząć pracę z tym narzędziem i szybko zacząć czerpać z niego maksimum korzyści. Zaczynamy!

 


 

Część I: Rejestracja

Tip: jeśli posiadasz już konto (zarejestrowałeś się) na stronie tmms.com.pl lub signalteams.com przejdź do Część II: Instalacja.

Rejestracja jest wymagana do korzystania z aplikacji Signal Teams. W celu rejestracji wchodzimy na stronę Internetową https://signalteams.com a następnie w prawym górnym rogu wybieramy klawisz Rejestracja. Następnie podajemy:

  • Imię i Nazwisko.
  • Pseudonim, pod którym będziemy mogli w przyszłości publikować własne analizy. Pseudonim musi być unikalny - nie użyty wcześniej przez innego zarejestrowanego użytkownika. Jeśli podczas próby rejestracji otrzymasz informację, że pseudonim został już zajęty, zmień go na inny lub dodając do poprzedniego jakiś numer. Przykładowy pseudonim "tomek33".
  • Email, który będzie zarazem naszym loginem do aplikacji Signal Teams.
  • Hasło powinno składać się z: małych i dużych znaków, przynajmniej jednej cyfry oraz znaku specjalnego, w sumie znaków musi być min 8. Hasło należy zapamiętać bo będzie ono potrzebne do zalogowania się przy pierwszym uruchomieniu  aplikacji Signal Teams.
  • Akceptujemy regulamin oraz politykę prywatności. 

Po wprowadzeniu wyżej wymienionych danych, klikamy na samym dole na klawisz Rejestracja. Jeśli wprowadzone przez nas dane będą prawidłowe, otrzymamy prośbę o potwierdzenie założenia konta na podany swój adres e-mail.

 


 

Część II: Instalacja

Dostęp do aplikacji Signal Teams i publikowanych w niej analiz jest możliwy w wersji desktopowej na komputerach z systemem operacyjnym Microsoft Windows (Wersja Windows 7 lub nowsza) oraz komputerach z systemem operacyjnym MAC OS. Dostępne są również dwie wersje mobilne współpracujące z systemami Android (wersja 6 lub nowsza) oraz iOS. Na chwilę obecna nie występuje wersja desktopowa oparta na systemie Linux. W ramach jednej licencji (jednego konta) można równocześnie korzystać z program na dwóch komputerach oraz 2 urządzeniach mobilnych

Tip: wersja desktopowa pod Microsoft Windows na chwilę obecną jest najbardziej rozbudowaną. Poza samym podglądem do analiz daje dodatkowo możliwość pobierania do MT4 lub MT5 analiz wykonanych przez innych użytkowników oraz publikowanie własnych.

» Option #1: Wersja desktopowa pod Microsoft Windows

https://youtu.be/5SnVJkYJXWs

 

» Option #2: Wersja desktopowa pod MacOS

Instalacja MetaTrader 5 na komputerach z systemem operacyjnym MacOS - https://youtu.be/21aa3_Bsxvc

Instrukcja instalacji aplikacji Signal Teams na komputerach z systemem operacyjnym MacOS  - https://youtu.be/PHgTpM1vZFI

Instalacja wskaźnika ST_Profit oraz półautomatu ST_Expert na komputerach z systemem operacyjnym MacOS  - https://youtu.be/zXNn2m2lGx8

Szczegóły artykułu

Identyfikator artykułu:
1
Kategoria:
Ocena :

Zależne artykuły